شنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۵۱ ۴۲
طبقه بندی: شرکت گردشگری هفت حوض
چچ
2K/Zitiv2KfYsSDZhdiv2YrYsdi52KfZhdmEINi02LHZg9iqINqv2LHYr9i02q/YsdmKINiq2YjYs9i52Ycg2YjYudmF2LHYp9mGINmH2YHYqiDYrdmI2LYg2KjYpyDZhdiv2YrYsSDZgdix2YfZhtqv2LPYsdin2Yog2KfZhdix2KjZhdi52LHZiNmBINmIINmG2YfZiiDYp9iyINmF2YbZg9ixINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9iv

دیدار مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه وعمران هفت حوض با مدیر فرهنگسرای امربمعروف و نهی از منکر شهرداری مشهد

مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه وعمران هفت حوض و مدیر فرهنگسرای امر بمعروف و نهی از منکر شهرداری مشهد در راستای همفکری جهت گسترش همکاریها با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گردشگری توسعه وعمران هفت حوض،در راستای همفکری جهت گسترش همکاریها مدیرعامل شرکت با مدیر فرهنگسرای امر بمعروف و نهی از منکر شهرداری مشهد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدارمهندس مرتضی گواهی ضمن خوش آمدگویی به آقای قوامی مدیر فرهنگسرای امر بمعروف و نهی از منکر گفت: بستر همکاری شرکت هفت حوض با فرهنگسرای امربمعروف و نهی از منکر فراهم است و امکان اجرای برنامه های فرهنگی وآموزشی در زمینه های مختلف محیا می باشد.

آقای قوامی نیز ضمن تشکر از دعوت مدیریت شرکت و اعلام آمادگی همکاری،ابراز امیدواری کرد برنامه ریزی مناسب برای اجرای برنامه های متنوع با موضوعیت امربمعروف و نهی از منکر در بوستان هفت حوض با کمک وهمفکری دوجانبه جهت استفاده شهروندان انجام شود.

آدرس کوتاه شده: